Jupíí mám radost! Banshee byla dnes na rtg, stále pokulhává, tak jsem si myslela, že šroubek bude muset jít ven. Ale všechno je úplně nejvíc krásný😁. Krásně srostlá kost, šroubek tam nezavazí, všechno nádherný, zhojený. Příčina kulhání je Achilova šlacha, která se dlouhou dobou v ortéze smrskla a normální chůzí (pořád jsem Banshee šetřila) se nerozchodí. Takže už můžem do plného zatížení, cvičení, rehabilitace a protahovat a všechno bude parádní. Mám neskutečnou radost!!!!!

Torpédo moje prdlé už může řádit jak tajfun😁. Moc chci poděkovat mému skvělému dvornímu panu doktoru Tomáši Weindenhofferovi za skvělou práci. Pan doktor mě „opravuje“ pejsky už dlouho a vždy je to bez komplikací, skvělá práce.

Elka má také od něj šroubeček v noze už asi 5 let a vyhrála s ním bezpočet výstav, Whisky po přeřízlé šlaše, kdy stoupla v lese na konzervu dokonce běžela na Mistrovství Evropy a odběháno má spoustu závodů, Mihulka si šlape po světě také se šroubečkem a nijak jí to nevadí, tak si tak říkám jestli by pan doktor nemohl to moje debilní 5x operovaný koleno spravit sám, třeba bych už měla navždy pokoj.

A tady je snímek z dneška. Musím říct, že to vypadá hrůzostrašně, ale opravdu tam nepřekáží a už tam zůstane…