V pátek 15.11.2019 náhle odešel do psího nebe Boyle Ar’Daroth (nar. 2.12.2013, Alannah Ar’Daroth + Knällasenś Collan).

Byl to úžasný ,,pan pes“ a bude nám strašně chybět. Boylik odešel náhle, dostal torzi žaludku, což je strašák nás všech, zrovna v době, kdy bohužel nikdo nebyl doma. Prostě smůla, špatná náhoda, která se holt občas stane.

Boylik měl krásně našlápnuto, jeho oba rodiče jsou veterány (Collan 10,4 r.; Ela 8,5 stále žije), ale osud to prostě zařídil jinak. Boyle byl Slovenský Junioršampion, Šampion , Granšampion a dosáhl i na titul nejvyšší Interšampion. Za svůj život měl 3 vrhy: ,,A“ Podzámecký dvor ( jeden synek je tu u nás u naší paní obvodní doktorky), ,,C“ Od Svatého Patrika a ,,Boyletky“ A RayllBeRi.

Měl krásný život, jeho majitelé Dominika Mihálová a Juraj Mihál se o něj starali krásně a velmi ho milovali. Díky němu jsme získali nejlepší přátele, jezdíme na společné dovolené, užili jsme si spoustu akcí, výstav, výletů, vycházek. Bude nám strašně chybět…

Tak troška toho vzpomínání… Boylik se narodil ve vrhu 9 štěňat (2 holky a 7 kluci). Všichni sourozenci jsou většinou v zahraničí a těší se dobrému zdraví. Zde v ČR zůstala jedna fenka a dva kluci. Původně měl jít Boyle jednomu velmi známému kajakáři, ale pak se ozval Ďuri, že chce darček, překvapení pro svoji úžasnou manželku a já věděla, že je to prostě ,,ono“. Byl mě strašně sympatický a od toho okamžiku jsme prostě kamarádi a mám je moc ráda. Udělala jsem,tak jako všem našim pejskům, kteří odešli, takové vzpomínkové album.