Rok 2021 v obrazech… Alba musím udělat dvě protože do jednoho se mě prostě ten celý rok nevleze!
Zase jsem toho spoustu stihla ,užila jsem si s pejskama a zažila i trochu toho úspěchu a štěstí. Minulý rok byl zvláštní ,plný rozhodnutí, zvratů a přemýšlení. Jsem vděčná za svoji rodinu a moje kamarády kteří mě zůstali. Loni se totiž hodně lidí vybarvilo, někteří se ukázali v pravém světle a já je vypustila navždy ze svého života. Prostě si tak nějak člověk uvědomí, že někoho v životě nechce… Měla jsem i srážku s psychopatem, ale naštěstí se všechno v dobré obrátilo. Tedy pro mě. Zjistila jsem, že Boží mlýny melou a s čím člověk zachází, tím i schází. Mám radost ze svých pejsků, že jsou stále zdraví i ti senioři, je mě moc fajn s rodinou, mám moc hodný děti a s Martinem se máme pořád moc fajn a co je super, pořád jsme spolu rádi. Děda i babička jsou zdraví a co víc si člověk může přát? Kamarádi, které jsem si v životě nechala jsou ti praví a jsem za ně ráda a ti falešní, ti si našli sami sebe a já jim to ze srdce přeju. Hodí se k sobě.
Konec loňského roku jsem měla hodně času na přemýšlení a dělám si takovou mapu, co bych chtěla v tom roce 2022 udělat, stihnout, zažít… prostě cíle. Oslavila jsem 50-tku, tak je čas trochu hodnotit.
Letos bych ráda splnila licence s Grace, Gampem, Ginger a Gigi. Všichni jsou talenti a torpéda. I Higss už ukázal, že něco podědil. Jsem zvědavá i na Mirunku, ale ta má ještě čas. Ráda bych letos stihla štěňátka, protože mě odchází teď v 10,5 letech vrh A, vrh B už jsou také veteráni a ti moji majitelé chtějí štěně opět ode mě. To je pro mě čest. Také máme v plánu v plné sestavě Světové mistrovství v coursingu ve Finsku. Chtěla bych pokračovat v pocovidové záchraně své firmy.
Konečně máme plány na rekonstrukci naší chaloupky, vyroste tam 7 apartmánů, tak se vrhneme na budování a moc se na to všichni těšíme.
Letos máme v plánu také naše akce s kamarádama, na kola Pavian tour, na podzim Tatran tour. Také chceme k moři, loni se nám tam moc líbilo a zamluvili si i na letošek, ještě jsme tam nestihli všechny hory zdolat. V létě nás čeká i dovolená na kolách v Livigno a také si musím vybrat ten úžasný dárek, který jsem dostala od kamarádů na Slunečnici. Pobyt na horách❤️. Tam bych ráda někdy na jaře.
Letos neplánuju žádné psí akce, bohužel se budete muset obejít beze mě. Letos vynechám výcvikáče, Slunečnici i setkání na Béďově. Chvilku si chci dát oraz a být malinko sobecká. Po 16 letech se chci věnovat svým psům a své rodině. Doufám, že mě to odpustíte a dovolenou na Slunečnici si dokážete objednat u Evy sami😉.
Do nového roku 2022 vám přeji všechno nejlepší ,ať už takhle blbá coronová doba přejde, přeji vám zdraví ,lásku a samu sebe. Protože jaký si to uděláme, takový to máme 🍾