Letošní ročník byl něčím malinko výjimečným. Tím, že jsme si nechali zisk z loňské tomboly sami pro sebe (činil 9.230,- Kč), mohla jsem se malinko ,,rozjet“ a letos Slunečnici 2020 malinko vylepšit (měli jsme grilování, přednášky, odměny pro děti, ale i pro dospělé). To by samozřejmě nešlo bez vás všech a bez ochotných lidiček se na programu aktivně podílet, protože pro mě letošní rok začal maroděním a opravdu už nestíhám všechno tak jako dřív.

Sešlo se nás na letošní Slunečnici celkem 118 lidí, z toho 36 dětí a neuvěřitelných 102 psů!! Musím všechny moc pochválit, nikdo se nepopral, nikdo nikoho nesežral! Oba dva týdny jsme měli bohatý program, o který jste se velkou měrou postarali všichni! Musím moc poděkovat Karle Mannerové za každodenní cvičení Fitpainfree na bolavá záda, které mělo opravdu úspěch. Oba týdny vedla výcvik našich psích zlobidel Petra Jiskrová, děkujeme! O děti se nám staraly a vymýšlely hry a bojovky úžasné holky Hanka Kloučková, Sylva Dvořáková, Simona Patloková, Roxanka Hamilton, moc děkujeme! Vystavování se ujal Petr Čermák a úpravě pejsků Martina Desenská, Dominika Mihálová a Vendy Zajíčková. Díky holky! Karel Frank nám jako každý rok zajistil perfektní ozvučení tomboly a přednášek a moderování tomboly samotné se ujali dva Péťové (první týden Petr Klíma a druhý Petr Čermák), děkujeme.

MVDr. Andrei Nečasové velké díky za přednášky o jaterním zkratu, torzi žaludku, osteosarkomu a tumory mléčné žlázy, které byly fakt zajímavé včetně promítání operací , novinek v léčbě atd. a velké díky jí patří za odpovědi na neutuchající dotazy během celé její dovolené (jako by byla v práci :-D). Jirka Veselý z centra Serafín nám udělal zajímavou přednášku o zdraví, koloidním stříbře a jiných doplňcích a také o numerologii, moc děkujeme! Cestovatel Přemek Voborník přednášku s promítáním z cesty na Papui Nové Giunei , Ivošovi Cihlářovi za výborný raut – grilování v prvním týdnu, za bečku piva pro všechny a vouchery Ondrovi Hlaváčkovi, majiteli pivovaru Bubeneč, novomanželům Čermákovým za kančí kýtu, ze které nám Eva uvařila vynikající ragú.

Prostě díky moc všem a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, bez vás by to nešlo! A letošní tombola byla věnovaná jednomu pejskovi a o tom udělám samostatné album! ALE NEJVĚTŠÍ RADOST MÁM Z NAŠÍ BABČI ELKY, KTERÁ SI JEŠTĚ STÁLE MOHLA UŽÍT TUTO KRÁSNOU DOVOLENOU S NÁMI… a doufám, že i příští rok s 10-tkou na krku bude s námi…